info@prosporttravel.cz Facebook Hlavní menu

ProSportTravel

Cestujte za sportem

Doprava

Pro kompletní zajištění Vaší cesty využijte našich online systémů a rezervujte si všechny požadované služby na jednom místě. Pokud máte specifické požadavky nebo upřednostňujete osobní přístup, můžete se obrátit na naše zkušené cestovní konzultanty na níže uvedených kontaktech.

Letenky

Zajištění letenek do celého světa s klasickými i nízkonákladovými leteckými společnostmi pro jednotlivce i pro skupiny.

Rezervujte letenky online

Cestovní pojištění

Ve spolupráci s ERV pojišťovnou, AIG nebo Allianz pojistíme Vaši letenku pro případ zrušení cesty a zajistíme pojištění léčebných výloh v zahraničí.

Pronájem aut

Spolupracujeme s předními evropskými a světovým autopůjčovnami, které nabízejí výběr ze širokého vozového parku v různých třídách automobilů.

Pronájem aut online

Parkování na letišti

Pro pohodlné parkování na letišti Václava Havla v Praze můžete využít našeho online systému, pro parkování na letišti ve Vídni nás neváhejte kontaktovat pro zjištění cenově výhodných parkovacích karet.

Parkování na letišti online

Transfery

Přepravu nejen na letiště zajišťujeme vlastními osobními vozy pro 1 – 3  cestující a vícemístnými pro
2 – 7 cestujících. S požadavkem na transfer se obraťte na naše cestovní konzultanty.

Jízdenky

V rámci přepravy v cíli Vaší cesty jsme připraveni zajistit vlakové a autobusové jízdenky jak v České republice, tak i v zahraničí.

Trajekty

Zprostředkování trajektových lístků Vám umožní si rozšířit možnosti dopravy do cílové destinace o lodní přepravu osob, vozidel i přívěsů. Nabízíme bohatý výběr trajektů po celé Evropě.

Trajekty online

Vstupenky

Vstupenky na sportovní a kulturní akce v České republice a v zahraničí vystavíme v naší kanceláři v Praze. Při akcích konaných v zahraničí často spolupracujeme s lokálními partnery přímo v místě konání události.
Vyberte si z našeho sportovního kalendáře událost, která Vás zajímá a vstupenky jednoduše poptejte u našich cestovních konzultantů.

Ubytování

Pro Vaše cesty do zahraničí i v České republice Vám spolehlivě zajistíme ubytování ve zvolené kategorii.

Pro hotelové rezervace ve Vaší cílové destinaci můžete využít online globální rezervační systém, jehož prostřednictvím si vyberete nejvýhodnější nabídku z ubytovacích kapacit všech kategorií po celém světě. Pokud nechcete využít online systém a dáváte přednost osobnímu přístupu, obraťte se prosím na naše zkušené cestovní konzultanty, kteří Vám rádi pomohou při výběru ubytování.

Online rezervace

Zájezdy

Online

Jsme provizními prodejci zájezdů mnoha kvalitních domácích i zahraničních cestovních kanceláří (touroperátorů), jejichž nabídky vytvářejí nepřeberné možnosti jak strávit vysněnou dovolenou v jakékoliv destinaci na světě. Zájezd dle Vašich představ jsme schopni připravit na míru díky širokému počtu našich partnerů v zahraničí. Ceny zájezdů jsou u nás samozřejmě stejné jako u cestovních kanceláří, které je organizují.

Online rezervace

Zájezdy na míru

Neváhejte nás oslovit i s nestandartním požadavkem pro organizaci Vaší cesty.
Nabízíme pohodlné zajištění dovolené na míru dle Vašich přání a požadavků.

Vízový servis

Vízový servis je nezbytnou součástí nabídky služeb pro komplexní zajištění cest. Komplexní službou zprostředkování víz šetříme Váš čas a vypětí spojené s jejich zařizováním. Dle Vaší poptávky zprostředkujeme turistická, ale i obchodní víza do zemí, se kterými Česká republika udržuje vízovou povinnost.

S požadavkem na zprostředkování víz se prosím obraťte na oddělení cestovních služeb.

Další služby

Uvedené služby jsou základem, který v rámci cestovního servisu poskytujeme. V naší nabídce naleznete i mnoho dalších služeb. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv Vaším požadavkem.