Objednejte si cestovní služby prostřednictvím profesionální cestovní kanceláře FLY UNITED s.r.o. za stejné ceny jako kdekoliv jinde a přispějte na chod a rozvoj klubu RC Slavia Praha. Cestovní služby si můžete objednat online přes níže uvedené odkazy nebo kontaktujte přímo cestovní kancelář telefonicky nebo emailem a k objednávce zadejte unikátní kód „RCSLAVIA„. Výše příspěvku Vám bude sdělena při objednávce a poslána na účet klubu.

Cestovní služby pro online objednávky:

 • Zájezdy
  Online nabídka více jak 40-ti nejvýznamnějších českých i německých cestovních kanceláří. Kód klubu zadejte při objednávce do pole „Poznámka„.
 • Letenky
  Online rezervace všech významných leteckých dopravců včetně lowcost společností. Kód klubu zadejte při rezervaci do pole „Kód klienta“ ve Volitelných položkách.
 • Ubytování
  Online rezervace přes nejvýznamnější online světovou agenturu pro ubytování. Pro získání příspěvku používejte vždy tento odkaz (je v něm zakotveno ID pro sledování rezervace) a vytvořenou rezervaci přepošlete na email info@prosporttravel.cz s kódem klubu.
 • Cestovní pojištění
  Online zajištění cestovního pojištění přes jednu z nejvýznamnějších evropských pojišťoven. Pro získání příspěvku používejte vždy tento odkaz (je v něm zakotveno ID pro sledování rezervace) a vytvořenou pojistku přepošlete na email info@prosporttravel.cz s kódem klubu.
 • Pronájem aut
  Online rezervace auta přes nejvýznamnější online světovou agenturu pro pronajímání aut. Pro získání příspěvku používejte vždy tento odkaz (je v něm zakotveno ID pro sledování rezervace) a vytvořenou rezervaci přepošlete na email info@prosporttravel.cz s kódem klubu.

Pokud nechcete využít online systémy pro objednávku cestovních služeb, tak kontaktujte cestovní kancelář FLY UNITED telefonicky nebo emailem a sdělte při své objednávce kód klubu „RCSLAVIA„.

Telefon: +420 271 096 360
E-mail: info@prosporttravel.cz