Doprava

Pro kompletní zajištění Vaší cesty využijte našich online systémů a rezervujte si všechny požadované služby na jednom místě. Pokud máte specifické požadavky nebo upřednostňujete osobní přístup, můžete se obrátit na naše zkušené cestovní konzultanty na níže uvedených kontaktech.

Letenky

Zajištění letenek do celého světa s klasickými i nízkonákladovými leteckými společnostmi pro jednotlivce i pro skupiny.

Rezervujte letenky online

Cestovní pojištění

Ve spolupráci s ERV pojišťovnou, AIG nebo Allianz pojistíme Vaši letenku pro případ zrušení cesty a zajistíme pojištění léčebných výloh v zahraničí.

Pronájem aut

Spolupracujeme s předními evropskými a světovým autopůjčovnami, které nabízejí výběr ze širokého vozového parku v různých třídách automobilů.

Pronájem aut online

Parkování na letišti

Pro pohodlné parkování na letišti Václava Havla v Praze můžete využít našeho online systému, pro parkování na letišti ve Vídni nás neváhejte kontaktovat pro zjištění cenově výhodných parkovacích karet.

Parkování na letišti online

Transfery

Přepravu nejen na letiště zajišťujeme vlastními osobními vozy pro 1 – 3  cestující a vícemístnými pro
2 – 7 cestujících. S požadavkem na transfer se obraťte na naše cestovní konzultanty.

Jízdenky

V rámci přepravy v cíli Vaší cesty jsme připraveni zajistit vlakové a autobusové jízdenky jak v České republice, tak i v zahraničí.

Trajekty

Zprostředkování trajektových lístků Vám umožní si rozšířit možnosti dopravy do cílové destinace o lodní přepravu osob, vozidel i přívěsů. Nabízíme bohatý výběr trajektů po celé Evropě.

Trajekty online